Medarbetare

Rolf Bladh
Förhandlingschef

rolf.bladh@maleriforetagen.se

0770-93 9065

Thomas Lundsten
Rådgivare/Förhandlare

thomas.lundsten@maleriforetagen.se

0770-93 9061

Jessica Sivsdotter Salming
Rådgivare/Förhandlare

jessica@maleriforetagen.se

0770-93 90 63

Pia Stråle
Rådgivare/Förhandlare

pia.strale@maleriforetagen.se

0770-93 9062

Pia Turtiainen
Rådgivare/Förhandlare

pia.turtiainen@maleriforetagen.se

0770-93 9066

Elvira Nilsson
Projektledare Region Skåne, Syd, Stockholm, Mitt, Öst och Norr

elvira.nilsson@maleriforetagen.se

0770-93 9097

Erling Zandfeld
Projektledare Region Väst. Kontaktperson medlemskap

erling.zandfeld@maleriforetagen.se

0770-93 9032

Jonas Lindberg
Utbildningsansvarig och branschutveckling

jonas.lindberg@maleriforetagen.se

0770-93 9036

Angelica Berg
Redovisningsekonom

angelica.berg@maleriforetagen.se

0770-93 9027

Inger Cehlin
Administratör, MYN

inger.cehlin@maleriforetagen.se

0770-93 9000

Lillemor Fagerback
Administratör, Medlemsregister

lillemor.fagerback@maleriforetagen.se

0770-93 9028

Rebecka Göthberg
Reception/växel och Kursadministratör

rebecka.gothberg@maleriforetagen.se

0770-93 9000